Akbim Danışmanlık ;

KOSGEB danışmanlık yardımıyla eleman desteği vererek ülkemizdeki kadın girişimcileri ve genç girişimcileri destekliyor. Aynı zamanda girişimcilere KOSGEB destekli işyeri açma kredisi talebinde bulunarak maddi destek almanızı sağlıyoruz. Günümüz şartlarını iyi bir şekilde takip eden ekibimiz ile hızlı gelişen dünyada, müşterilerimize her zaman farklı bakış açıları sunuyoruz. Akbim Danışmanlık yenilik ve karşılıklı güven prensibini benimseyip adımlarımı bunun doğrultusunda atmaktadır.


Akbim Danışmanlık olarak, tecrübeli ve dinamik ekibimizle danışmanlık sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için alanında uzman ekibimizle son hızda çalışıyoruz. Akbim Danışmanlık ekibiyle yeni iş kuranlara destek olmak amacıyla ilerliyoruz.


Akbim Danışmalık, ekip arkadaşları ile birlikte global kalite ve standartlarda sürekli gelişerek, hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi hedefler. Bu nedenle müşterileri, personelleri, iş birlikleri ve satış ortakları için ileri görüşlülük, süreklilik ve güven anlayışlarını benimser.​. Müşterilerimizin her zaman yanında olmak ilk görevimizdir. Müşterilerimiz için yeni fikirler oluşturmak, hedeflerine ulaştırabilmek için çalışmak önceliğimizdir.